Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Informatyka w Krakowie.

14572
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Firma: Imedia Group
Miasto: Kraków
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.uczelniekrakow.uczelnie.pl/kierunek/Informatyka/
   
dodano: 2018.06.08
ważne do: 2018.09.10
wyświetleń: 374

Szczegóły oferty:

Wyłoniliście kierunek studiów i jest to informatyka? Sprawdźcie ofertę SAN przez naszą wyszukiwarkę.
Społeczna Akademia Nauk (SAN) mieści się w Krakowie. Oferuje studia licencjackie oraz uzupełniające magisterskie, stacjonarne oraz niestacjonarne.
Władze Uczelni stawiają silny nacisk na zwiększenie kooperacji z instytucjami, w których studenci wyszukają zadowalającą ich pracę. Znaczącym aspeketem jest Biuro Karier organizujące kolejne warsztaty i szkolenia. Teraz wdrażany jest system, który w niedalekiej przyszłości dopuści na realizowanie praktyk i staży zakończonych przyjęcia żaka w jednostkach kooperujących z Uczelnią.
Społeczna Akademia Nauk oferuje również innowacyjną opcję edukacyjną, działająca na połączeniu studiów magisterskich z podyplomowymi. Dzięki temu uczeń dostanie dwa dyplomy w dwa lata. Taka forma kształcenia ma na celu rozszerzenie kompetencji żaków z różnych gałęzi nauki, oszczędzając ich czas i pieniądze.
Wstąpcie do nas po szczegóły.
Kraków to miasto, o którym nie będziecie w stanie zapomnieć. Piękne kamienice, zabytki, Stare Miasto, Wawel. Życie kulturalne kwitnie tu za każdym rogiem. Muzea, kina i teatry. Restauracje, bary, kawiarnie czy kluby nocne, to pomieszczenia chętnie odwiedzane przez studentów w chwilach wolnych. Kraków wręcz tętni życiem. Trudno mu się oprzeć.
Reklama
4wesele.pl obrabiarki.net